MAIJA SILOVA,
Modes žurnāliste, populāra TV dīva

„Gints BUDE modes nams", pateicoties savai darbības stratēģijai, ir iemantojis elitāru reputāciju. Augsto statusu sabiedrībā tam ir nodrošinājuši modeļu-audzēkņu starptautiski panākumi, sistemātisks darbs, sava tēla un individualitātes saglabāšana mūsu konveijerzīmolu laikmetā. Būtiski, ka šī modes nama vadītājs Gints Bude ir Latvijā atzīts modes mākslinieks, kurš savas kolekcijas līdztekus ir prezentējis arī ārzemēs. Un kurš gan labāk var iemācīt, kā būt labam modelim un perfekti izcelt apģērbu, kā ne pats dizainers? "Gints Bude Tērpu demonstrētāju studijas" modeles uzlūko mūs no Latvijas modes žurnālu glancētajiem vākiem, stailingiem un augstas kvalitātes reklāmām. Mūsu valsts modes industrijā Gints Bude ir sevi pierādījis kā zīmols, kas tiecas uz augstiem mērķiem un tos arī realizē, pildot savus solījumus un ļoti respektējot savus modeļus. Vairāk nekā piecus gadus sadarbojoties ar šo modes namu, esmu sastapusies ar profesionalitāti, solidaritāti, atbalstu un korektumu, kas daudz pasaka par zīmolu kā uzticamu sadarbības partneri.

AGNESE RAKOVSKA,
"Gints BUDE modes nams" Tērpu demonstrētāju studijas absolvente, tagad - pēdējā laika ekstravagantākās Latvijas grupas “TRIĀNAS PARKS” soliste.

Ar "Gints Bude tērpu demonstrētāju studiju" un modes industrijas aizkulisēm iepazinos vidusskolas laikā, kad sapņoju par darbību uz skatuves, bet vēl precīzi nebiju definējusi vai tā būtu modeles, vai dziedātājas karjera. Atceros, ka nodarbības bija intensīvas - defilējām, taisnojām stāju pie sienas, bet vērtīgākās man šķita paša Ginta Budes sniegtās lekcijas par modeļu darbu un šovbiznesa industrijas specifiku, kas lika novilkt rozā brilles un saprast, ka viss nav tik skaists un pūkains kā izskatās uz žurnāla vāka. Gints sniedza daudz vērtīgu padomu un zināšanu, un bieži vien strādājot uz skatuves nākas pieminēt viņu - disciplīna, daudz darba ar sevi, nekādu atlaižu un nenopietnības - gribat nodarbībās ķiķināt un klačoties savā starpā - marš uz mājām! Visur valdīja kārtība - sākot ar to kā tiek pakarinātas drēbes uz pakaramā, beidzot ar stāju un defilē, tāpēc Budes modeles izceļas ar lieliskām darba spējām, profesionalitāti un spēju koncentrēties un nečīkstēt, apzinoties sava darba svarīgumu un nopietnību! Paldies "Gints Bude tērpu demonstrētāju studijai" par gūto pieredzi un noderīgajām zināšanām!!!

ANITA ALTMANE,
modes māksliniece un stiliste

Jau 8 gadus aktīvi darbojos Latvijas modes lauciņā un pa šo laiku ir strādāts ar ļoti daudzām Latvijas modelēm. Sākot jau ar ierašanos kastingā, Budes meitenes vienmēr var atpazīt jau no pirmā acu uzmetiena. Modes skatēs šīs aģentūras meitenes vienmēr izceļas ar lielisku plastiku. Foto sesijās pārsteidz ar profesionalitāti un izturību. Faktiski neviens modes šovs, pasākums, veikala atvēršana, skate vai Rīgas Modes nedēļa nenotiek bez Budes modelēm. Ļoti iepriecina arī meiteņu nopietnā attieksme pret modeles darbu, nobriedušais domāšanas veids, neraugoties uz jaunajiem gadiem, un punktualitāte. Vairākas no Budes aģentūras meitenēm jau ilgāku laiku veiksmīgi iekaro pasaules modes mēles un modes žurnālu labākās stila bildes. Arī aģentūras modeļu skola liek labus pamatus klasiskajam defilē, skolojot jaunās un topošās zvaigznes. Savukārt aģentūras administrācija patīkami iepriecina ar savu atsaucību, draudzīgo komunikāciju, patiesi sirsnīgo rūpi par savām modelēm un cieņu pret sadarbības partneriem.

IEVA ANDRIŅA-EDDINGS,
Starptautiskās Grima mākslas skolas direktore

Esmu make - up māksliniece, bet modes biznesā darbojos jau ilgus, ilgus gadus un tur, protams, bez modeļiem neiztikt... Man ir izveidojušies labi kontakti ar gandrīz visām Rīgas modeļu aģentūrām, kurās ieskatos laiku pa laikam, bet, neraugoties uz to, vienmēr atgriežos pie"pārbaudītām vērtībām" - "Gints Bude Modes nams". Uz šo zīmolu varu paļauties, ja nepieciešams veikt nopietnu darbu. Ginta Budes modeles ir profesionāļi, kuriem var uzticēties un vienmēr būt droša, ka viņas ir gatavas strādāt. Disciplīna te ir pirmajā vietā!

ŽANETE AUZIŅA,
modes māksliniece

"Gints Bude Tērpu demonstrētāju studiju" patlaban var uzskatīt par profesionālāko un veiksmīgāko. Piecpadsmit gadu laikā starp mūsu uzņēmumiem ir izveidojusies radoša un produktīva sadarbība. Ginta Budes modeles ir piedalījušās visās modes skatēs un fotosesijās, veicinot mana uzņēmuma radošās darbības atspoguļošanu. Par tik ilgstošas sadarbības iespēju kalpojuši trīs svarīgi faktori – darbinieku izcilā attieksme pret klientiem, modeļu disciplīna un profesionālās iemaņas un lojalitāte pret sadarbības partneriem. Esmu patiesi pagodināta par šo sadarbību un ceru, ka nākotnē mums izdosies kopīgiem spēkiem veicināt Latvijas modes nozares attīstību un realizēt iecerētos projektus.

ANDRIS BULIS,
aktieris, rakstnieks, modelis

Vai gaume ietilpst profesijā? Ja agrāk man šķita, ka tas neattiecas uz manu profesiju, tad pēc sarunām ar Gintu Budi, varu apgalvot, ka tas attiecas uz jebkuru profesiju... Interesanti, ka mode var izskatīties tikai kā redzamais rezultāts. Es domāju, ka mode ir process, ceļš, pārdzīvojums, izaicinājums, kas apvienojas redzamajā rezultātā... Gints Bude ļauj šo procesu pašam izbaudīt!

MĀRA BALTMANE - RIMICĀNE,
"Gints Bude modes nams" Tērpu demonstrētāju studijas absolvente, tagad - viena no vadošajām Latvijas meikapa māksliniecēm, žurnāla „Pastaiga” skaistuma un veselības redaktore.

Ar Ginta Budes "Tērpu demonstrētāju studijas" modelēm ir patiesa bauda strādāt. Viņas ir ne tikai ļoti profesionālas, bet arī ļoti organizētas – vienmēr ir laikā, sarunātajā "agregātstāvoklī" (izmazgātiem matiem, bez meikapa utt.), neslimo ar zvaigžņu slimību, ir pacietīgas, turklāt vēl arī spēj radīt patīkamu, pozitīvu gaisotni darba procesa laikā. Ņemot vērā, ka Gintam pašam aiz pleciem ir milzīga modes dizainera un stilista pieredze, esmu pārliecināta – tas, ka "Gints Bude Tērpu demonstrētāju studijā" nokļūst tikai meitenes ar izciliem sakarīguma un adekvātuma gēniem, nav tikai laimīga sagadīšanās, bet gan pamatīgs un pacietīgs modes nama darbs.

AIVIS CERIŅŠ,
TV raidījumu un pasākumu vadītājs

Sarežģīti pieķerties kādai versijai, kāpēc mēs katrs kādā dzīves posmā satiekam attiecīgos cilvēkus. Patiešām nezinu, vai tā ir karma, reinkarnācija pareizajā stāvoklī un laikā, liktenis vai vienkārši sakritība. Viens no iepriekš minētajiem variantiem slēpj sevī satikšanos ar Gintu Budi un viņa komandu. Kāpjot pa karjeras kāpnēm, neviļus esmu piefiksējis to, ka izmantoju dotos padomus attiecīgajā brīdī. Dziļākais “kods", ko manī ir ielicis Gints ar komandu, ir stāja visās tās izpausmēs un "neslinkošana ar muti” jeb žokļa kustināšana. Es to vēl joprojām atceros uzstājoties, kad nespēju izrunāt kādu vārdu. Kaut vairāk būtu tādu cilvēku, kā Jūs, Draugi!

ILZE ERIŅA (Gee),
skatuves un aizskatuves producente

"Don't wait for the perfect moment. Take the moment and make it perfect!" - doma, kas ir manas dzīves un darba vadmotīvs, atbilst "Gints Bude Modes nams" moto! Attieksme pret darbu un saviem pienākumiem, atbildība, vienmēr labs garastāvoklis un izcila izturība, ilgas stundas strādājot, vienā vārdā raksturojot, ir profesionalitāte. "Viegli gan mācībās, gan kaujā!", ja strādāju kopā ar līdzvērtīgu spēlētāju.

DACE KRIEVIŅA - BAHMANE,
Modes dizainere, "L'OFFICIEL" modes redaktore

"Gints BUDE model management" - manuprāt, viena no labākajām un uzticamākajām modeļu aģentūrām Latvijā! Trīs vārdos – precizitāte, profesionālisms, atsaucība! Man vienmēr ir bijis un būs ļoti patīkami ar jums sadarboties. Tā tik turpiniet!

LIENE MEDNE,
izcila GINTS BUDE MODEL MANAGEMENT modele, demonstrējusi V. Judaškina, BALMEN u.c. starptautisku zīmolu tērpus, absolvējusi biznesa augstskolu „Turība”, tagad projektu vadītāja ietekmīgākajā Reklāmas un PR aģentūrā „Mccan Erickson”.

Panākumi "Gints Bude Modes namā" ir pavēruši ļoti daudz interesantu un aizraujošu iespēju. Tikšanās ar pasaules līmeņa talantiem un viņu pieredzi ir ļāvuši veidoties man kā personībai un augt. Iepazīt un atzīt sevi, būt pārliecinātai par to, ko daru, un mīlēt savu darbu, neiztrūkstoša apņēmība – būt vislabākajai – jebkurā dzīves jomā ir noteicošais arī tagad!

VITA RADZIŅA,
modes dizainere, stiliste

Vairākkārtīgi ir sanācis sadarboties ar "Gints Bude model management" lieliskajām modelēm, ar kuru profesionālismu var rēķināties ik mirkli - gan modes skatēs, gan foto sesijās... Viņas vienmēr visur ir laikā un vietā, ātri iejūtas tēlā un lieliski iznes dažādus tērpus, tēlus. Komunikācija allaž ir viegla, radoša un vienkārša. Prieks strādāt un izvēlēties kādu par manu darbu Mūzu!

BAIBA RIPA,
modes dizainere

"Gints Bude Modes nams" izceļas ar atsaucību pret sadarbības partneriem un lieliski organizētu darbu. Modeles ir profesionālas un inteliģentas, ilgstošam darbam labi sagatavotas, izturīgas un precīzas. Ar viņām strādāt ir ļoti interesanti, radoši un cilvēciski patīkami.

ZITA SILIŅA,
T/c Galerija Centrs vadītāja

Profesionāli – tā vienā vārdā varu raksturot līdzšinējo sadarbību ar "Gints Bude modes namu"! Galerija Centrs ir ilggadējs Gints Bude modes nama sadarbības partneris. Turpināsim sadarbību arī turpmāk, jo mums ir svarīga pakalpojumu sniegšanas kvalitāte, reaģēšanas ātrums, disciplīna un, protams,– skaistas, labi apmācītas un profesionālas modeles, kuras kļūst par mūsu reklāmas kampaņu sejām!

ASNATE SMELTERE,
modes dizainere

Kā režisoram – aktieris, kā dziesmai – balss, tā modes dizainerim – modele ir vienmēr blakus. Un laba modele ir zelta vērta! Jau divdesmito gadu šī zelta kalējs Latvijā, Rīgā ir "Gints BUDE model management".

ARTIS ŠTAMGŪTS,
apģērba dizainers-mākslinieks

Strādājot ar "Gints Bude model management" meitenēm, nekad nav jāuztraucas par viņu profesionalitāti. Gan skatēs, gan foto sesijās modeles ir sagatavotas profesionāli veikt savu darbu. Nekad nevienai modelei nav bijusi nelaipna, iedomīga vai pavirša attieksme. Viņas vienmēr ir atsaucīgas, laipnas un pacietīgas, kā arī saudzīgas pret apģērbu.

ALISE TRAUTMANE,
modes dizainere, zīmols "NARCISS"

Vienmēr ir prieks strādāt ar Gints Bude modelēm- profesionāla attieksme, sapratne par modes industriju, pēdējām tendencēm un darba specifiku. Esam sadarbojušies ar Gints Bude modelēm dažādu projektu ietvaros- modes skates, prezentācijas, fotosesijas, un vienmēr esam gandarīti par darba rezultātu.